fbpx
slider5

LATVIAN DESIGN AND LIFESTYLE CONCEPT STORE

Inspired by a new concept and showcased under one roof, the Latvian design and lifestyle barn RIIJA is a boutique store in the heart of Riga offering an eclectic range of products by Latvian designers ranging from refined washed linen bed linen, towels and freestyle clothing to original furniture, tableware and lighting fixtures. Designed and made by local designers, these wares, which epitomise design principles rooted in a fusion of traditional Latvian craftsmanship with a contemporary world view, are ITEMS whose charm will define the personality and aura of your home.
RIIJA’S natural and ecologically balanced products infuse the home of any city dweller with the modern breath of living nature, whereas in the home of a rural householder these ITEMS embody the traits of innovative design that are so relevant today. For visitors to Riga, a visit to RIIJA is an opportunity to discover products crafted by Latvian designers which are elegant examples of the local lifestyle and will leave you yearning to take them home as authentic gems unique to Latvia.

KOLEKCIJAS

RIIJA zīmola ekskluzīvās kolekcijas, raksturo augstas kvalitātes materiāli, lakonisks dizains un funkcionalitāte. Tās precīzi atspoguļo zīmola konceptu un principus, pēc kuriem RIIJA veido arī pārējo veikala piedāvājumu, sadarbībā ar labākajiem amatniekiem un dizaineriem.

SILKY lins

Kolekcija veidota no mīkstināta lina auduma, kura maigo pieskārienu gribas sajust vēl un vēl. Izrādās, ka arī lins var būt smalks kā zīds. SILKY kolekcija piedāvā brīva stila lina apģērbu, lina gultas veļu un dvieļus. Nav jāgludina, pēc mazgāšanas nesaraujas.

RIIJA-Homedress-Linen

ROUGH lins

Tev nekad neapniks vērot gaismēnu spēles uz ROUGH kolekcijas galdauta. ROUGH materiāls ir mīksts un patīkams, bet tai pat laikā pamatīgs. Galda tekstils, kas piešķir mājoklim dabisku un elegantu noskaņu, kombinējot pelēkos toņus ar košākām detaļām.

TABLECLOTH-ROUGH1

WOVEN lins

Ar latviešu meistaru rokām uz stellēm austs lina audums, kur katrai šķiedrai piemīt vērtība. Galdauti, kuros gribas ietīties, dvieļi, kurus gribas siet ap kaklu, un šalles, kuras var kalpot par aizkariem – tie ir īsti mākslas darbi.

Riija-Bed-Cover-Detail

FROZEN lins

Interjera priekšmetu un somu kolekcija veidota no stīvināta, impregnēta lina auduma. Vieglas iepirkumu somas ar ādas rokturiem piešķir eleganci pilsētnieces ikdienai. Jaunākais kolekcijā FROZEN – drēbnieka darināti putekļu mēteļi sievietēm un vīriešiem no šī paša materiāla.

RIIJA-linen-bag1

GLASS

Stiklinieka darbnīcā veidoto glāžu pievilcība slēpjas to ne-perfekcionismā. Negludumi un nelielas nobīdes piešķir šiem traukiem personību un unikalitāti. Katra glāze ir neatkārtojami atšķirīga, jo tai pieskārusies meistara roka un radošais gars.

X

ZIEMEĻNIEKS

Paklāju un spilvenu kolekcija ZIEMEĻNIEKS izstaro siltumu un komfortu. Mīkstie, biezie un izturīgie paklāji darināti ar rokām gobelēna un garbārkšu vai ziemeļnieka aušanas tehnikā. Dabīgie materiāli – džuta un vilnas dzija – krāsoti toņos, kas harmoniski bagātina citas RIIJA kolekcijas. Tie iederēsies gan industriālā loftā, gan modernā lauku mājā. Atvērts sadarbībai ar interjera dizaineriem un arhitektiem.

ziemelnies

AMATS & DIZAINS

RIIJA veikalā pārstāvētie dizaineri var lepoties ar apbalvojumiem dizaina izstādēs, bet amatnieki savu meistarību izkopuši līdz mākslas līmenim. Tāpēc varam jums piedāvāt iedvesmojošas un kvalitatīvas lietas, kuru dizains ir oriģināls, bet tai pat laikā funkcionāls.

05_stanislavs_vilums1
Candles
Updating…
  • No products in the cart.