fbpx

LATVIJAS DIZAINA UN DZĪVES STILA KONCEPTVEIKALS

Latvijas dizaina un dzīves stila koncepta veikals RIIJA atrodas Rīgas centrā, tā ir vieta, kurā pieejami Latvijas dizaineru ražojumi vienuviet un visplašākajā spektrā – sākot no izsmalcinātas mazgāta lina gultas veļas, dvieļiem un brīva stila apģērba līdz oriģinālām mēbelēm, traukiem un gaismas ķermeņiem. Šīs vietējo dizaineru izstrādātās un ražotās lietas, kuru veidošanas principi sakņojas tradicionālajā Latvijas amatniecībā apvienojumā ar laikmetīgu pasaules skatījumu, ir LIETAS, kas spēj veidot jūsu mājokļa personību un auru.

RIIJA dabiskie un ekoloģiski sabalansētie produkti jebkura pilsētnieka mājā ienes modernu dzīvās dabas elpu, savukārt laucinieka mājā šīs LIETAS iezīmē šodienai aktuālus, svaigus dizaina vaibstus. Rīgas viesiem RIIJA apmeklējums ir iespēja iepazīties ar Latvijas dizaineru ražojumiem un elegantiem lokālā dzīves stila paraugiem, kurus gribas pārvest mājās kā autentiskas, tikai Latvijai raksturīgas vērtības.

KOLEKCIJAS

RIIJA zīmola ekskluzīvās kolekcijas, raksturo augstas kvalitātes materiāli, lakonisks dizains un funkcionalitāte. Tās precīzi atspoguļo zīmola konceptu un principus, pēc kuriem RIIJA veido arī pārējo veikala piedāvājumu, sadarbībā ar labākajiem amatniekiem un dizaineriem.

SILKY lins

Kolekcija veidota no mīkstināta lina auduma, kura maigo pieskārienu gribas sajust vēl un vēl. Izrādās, ka arī lins var būt smalks kā zīds. SILKY kolekcija piedāvā brīva stila lina apģērbu, lina gultas veļu un dvieļus. Nav jāgludina, pēc mazgāšanas nesaraujas.

RIIJA-Homedress-Linen

ROUGH lins

Tev nekad neapniks vērot gaismēnu spēles uz ROUGH kolekcijas galdauta. ROUGH materiāls ir mīksts un patīkams, bet tai pat laikā pamatīgs. Galda tekstils, kas piešķir mājoklim dabisku un elegantu noskaņu, kombinējot pelēkos toņus ar košākām detaļām.

TABLECLOTH-ROUGH1

WOVEN lins

Ar latviešu meistaru rokām uz stellēm austs lina audums, kur katrai šķiedrai piemīt vērtība. Galdauti, kuros gribas ietīties, dvieļi, kurus gribas siet ap kaklu, un šalles, kuras var kalpot par aizkariem – tie ir īsti mākslas darbi.

Riija-Bed-Cover-Detail

FROZEN lins

Interjera priekšmetu un somu kolekcija veidota no stīvināta, impregnēta lina auduma. Vieglas iepirkumu somas ar ādas rokturiem piešķir eleganci pilsētnieces ikdienai. Jaunākais kolekcijā FROZEN – drēbnieka darināti putekļu mēteļi sievietēm un vīriešiem no šī paša materiāla.

RIIJA-linen-bag1

GLASS

Stiklinieka darbnīcā veidoto glāžu pievilcība slēpjas to ne-perfekcionismā. Negludumi un nelielas nobīdes piešķir šiem traukiem personību un unikalitāti. Katra glāze ir neatkārtojami atšķirīga, jo tai pieskārusies meistara roka un radošais gars.

X

ZIEMEĻNIEKS

Paklāju un spilvenu kolekcija ZIEMEĻNIEKS izstaro siltumu un komfortu. Mīkstie, biezie un izturīgie paklāji darināti ar rokām gobelēna un garbārkšu vai ziemeļnieka aušanas tehnikā. Dabīgie materiāli – džuta un vilnas dzija – krāsoti toņos, kas harmoniski bagātina citas RIIJA kolekcijas. Tie iederēsies gan industriālā loftā, gan modernā lauku mājā. Atvērts sadarbībai ar interjera dizaineriem un arhitektiem.

ziemelnies

AMATS & DIZAINS

RIIJA veikalā pārstāvētie dizaineri var lepoties ar apbalvojumiem dizaina izstādēs, bet amatnieki savu meistarību izkopuši līdz mākslas līmenim. Tāpēc varam jums piedāvāt iedvesmojošas un kvalitatīvas lietas, kuru dizains ir oriģināls, bet tai pat laikā funkcionāls.

05_stanislavs_vilums1
Candles
Updating…
  • Grozā nav preču.